Fartøy i havn

Fartøy i havn viser en oversikt hvilke båter som ligger til kai i de forskjellige kommune Sula, Giske, Haram og Ålesund.
FartøyFortøyningsstedAnkomstTid
HadarøySulesund Fergekai10.07.202002:19
TIDEFJORDSolevåg Fergekai10.07.202002:15
STORVIGNils Sperre10.07.202002:09
REGINASjøgata09.07.202023:50
With JuniorFjordlaks09.07.202023:07
HavørnFjordlaks09.07.202022:32
DrynaMyklebust fergekai09.07.202022:11
BruvikFyllingen Slipp09.07.202021:57
KVALØYFinnøy fergekai09.07.202020:06
ODINValderhaugstrand (Hurtigbåt)09.07.202019:29
AMELIAFlytebryggene Brosundet09.07.202018:45
SuløySulesund Fergekai09.07.202018:00
SY NINASkansegata Nord09.07.202017:44
HarøyBrattvåg Fergekai09.07.202017:47
UllensvangSolevåg Fergekai09.07.202015:52
SveasundVegsund Slipp09.07.202015:17
TB5Fiskerstrand Verft09.07.202008:58
RO FJORDStorneskaia09.07.202018:58
Steinar HaltbakkLarsgården, Shell09.07.202020:31
MARINETTSlinningsodden (Castrol)09.07.202011:30
BRUTALIXWeiberg Gulliksen09.07.202010:16
HavfiskBreivika (Havskjer)09.07.202009:00
SILVAOsholmen09.07.202008:00
Los 124Skarbøvik Tankanlegg09.07.202007:53
SkogContainerterminalen09.07.202023:45
DYKKERSERVICE 7Brødrene Drevik08.07.202017:23
TBA166Flytebryggene Brosundet01.07.202016:06
TAF427Flytebryggene Brosundet01.07.202016:03
TeaSkansegata Nord01.07.202006:00
Real ISkansegata Nord30.06.202022:01
Hoff JrSkansegata Nord30.06.202022:00
SnøggSkansegata Nord30.06.202022:01
HaugefiskFlytebryggene Brosundet01.07.202011:42
TAO886Flytebryggene Brosundet01.07.202014:10
DOENNING 2Ålesundsfisk Og Jangaard08.07.202010:58
AMANDAÅlesundsfisk Og Jangaard08.07.202010:16
S/Y FORTEZZAFlytebryggene Brosundet08.07.202010:14
LOMASkansegata Nord08.07.202009:49
RO WEST MOBSkansegata Nord08.07.202007:56
GETOSlinningsodden (Castrol)08.07.202007:08
RESCUE DNV IIWeiberg Gulliksen07.07.202019:38
RovdehornMagerholm07.07.202012:20
LYNGOYFinnøy kai07.07.202011:49
CENOOsholmen07.07.202009:30
BUEFJORDNotberg Kaia 1 Og 207.07.202004:09
FiskeskjerHavstrand06.07.202015:18
RovdehornMagerholm06.07.202014:00
GASSTENSlinningsodden (Castrol)06.07.202012:55
KoralhavSunnmøre Fiskeindustri09.07.202022:41
GiskøySulesund Fergekai06.07.202000:52
Gunn IIGeilevika Fiskerikaier (3)05.07.202018:58
MAX MAMMUTBunkeroil (Mobil)05.07.202018:47
Geo BarentsStorneskaia30.06.202022:01
SkopphornMagerholm05.07.202012:20
SkopphornMagerholm05.07.202011:41
SkopphornMagerholm05.07.202009:00
GiskøySulesund Fergekai05.07.202000:51
FROY VALKYRIENLausund Fiskerikai (Almenning)04.07.202018:18
SL BINTANGSlinningsodden (Castrol)04.07.202015:51
RuningOsholmen04.07.202011:32
PEGASUSAker Brattvåg Søvik04.07.202007:44
NORMAND SERENADEFiskerstrand Verft04.07.202007:34
GiskøySulesund Fergekai03.07.202022:03
HadarøySulesund Fergekai03.07.202015:30
Frøy StadtBunkeroil (Mobil)03.07.202014:53
QUO VADISNogva03.07.202010:19
SKARSTEINOsholmen03.07.202009:51
SkopphornMagerholm03.07.202001:09
GiskøySulesund Fergekai03.07.202000:50
GiskøySulesund Fergekai02.07.202022:02
CHANTALHolskaia02.07.202016:30
NordhavnTerøy Fiskerikai30.06.202022:01
LiavågTerøy Fiskerikai30.06.202022:01
FROY STORMLausund Fiskerikai (Almenning)02.07.202014:53
RovdehornMagerholm02.07.202012:41
RoaldnesRoald Kommune Kai 130.06.202022:01
TEAFlytebryggene Brosundet02.07.202012:09
Sea Liberty 1Bunkeroil (Mobil)02.07.202021:10
SuløySulesund Fergekai02.07.202010:10
Sea HunterRoald Kommune Kai 130.06.202022:01
Emilie HRoald Kommune Kai 130.06.202022:01
SynesjentaBrunholmkaia30.06.202022:01
Energy EmpressFlatholmen 730.06.202022:01
ENERGY DUCHESSFlatholmen 730.06.202022:01
NordlysStorneskaia30.06.202022:01
Viking StarPrestebrygga30.06.202022:01
Normand SiraHumla30.06.202022:01
Far SovereignHumla30.06.202022:01
Far SabreHumla30.06.202022:01
Far SplendourHumla30.06.202022:01
Far ScotiaHumla30.06.202022:01
Normand SitellaHumla01.07.202008:06
VALDEROYNorstrand Kai01.07.202012:19
HjørundfjordSjøgata30.06.202022:01
Geirangerfjord IIStorneskaia01.07.202014:53
NordkappStorneskaia01.07.202009:18
AustevollAustnes Fergekai01.07.202004:32
OsAustnes Fergekai30.06.202022:00
KalvøyMyklebust kai30.06.202022:00
GodøyHurtigbåtterminalen30.06.202022:00
NørvøyLerheim Kaia30.06.202022:00
SkopphornMagerholm30.06.202020:40
BolsoyØdegård, Notholmen30.06.202012:17
Strand SeniorMørenot30.06.202011:17
ISLAND SPIRITFiskerstrand Verft30.06.202009:51
SkopphornMagerholm29.06.202016:00
SuløySulesund Fergekai29.06.202014:11
NANSENFiskerstrand Verft29.06.202006:38
LEON OLAIFiskevegn28.06.202023:02
SkopphornMagerholm28.06.202016:00
RovdehornMagerholm28.06.202009:40
RovdehornMagerholm28.06.202001:10
ANKERFiskevegn26.06.202018:48
TORJORoth Kai (Taftesundet)26.06.202015:22
GiskøySulesund Fergekai26.06.202011:31
SOLSKJELAustnes Fergekai26.06.202011:04
SkopphornMagerholm26.06.202007:20
TIDEFJORDSolevåg Fergekai26.06.202007:17
BUDDYØdegård, Notholmen25.06.202013:49
HadarøySulesund Fergekai25.06.202012:50
SuløySulesund Fergekai24.06.202015:10
SkopphornMagerholm24.06.202008:00
SuløySulesund Fergekai23.06.202017:24
ORBITBrødrene Roald23.06.202016:24
SuløySulesund Fergekai23.06.202011:10
SuløySulesund Fergekai22.06.202006:11
BRAVEHEARTFiskevegn21.06.202019:27
SkopphornMagerholm21.06.202000:10
PIRATENSlinningsodden (Castrol)20.06.202011:15
FRAMFiskerstrand Verft15.05.202011:07
SkopphornMagerholm19.06.202004:20
TIDEFJORDSolevåg Fergekai18.06.202011:37
GabrieleHurtigbåtterminalen17.06.202013:58
MARINA OCEANDyrøy Betong16.06.202019:56
RovdehornMagerholm16.06.202012:40
RovdehornMagerholm16.06.202010:41
SkopphornMagerholm16.06.202010:11
SkopphornMagerholm16.06.202003:00
RovdehornMagerholm15.06.202014:19
RovdehornMagerholm15.06.202012:21
SkopphornMagerholm15.06.202007:59
RovdehornMagerholm15.06.202003:00
HadarøySulesund Fergekai15.06.202002:21
RovdehornMagerholm15.06.202002:10
SkopphornMagerholm14.06.202011:20
StoreggBrødrene Aarseth13.06.202019:47
GiskøySulesund Fergekai13.06.202017:23
RovdehornMagerholm13.06.202006:40
RovdehornMagerholm12.06.202022:16
RovdehornMagerholm12.06.202013:00
Gunnar LangvaMørenot11.06.202014:50
SkopphornMagerholm11.06.202014:40
SkopphornMagerholm11.06.202012:40
SkopphornMagerholm11.06.202011:20
RovdehornMagerholm11.06.202005:00
HadarøySulesund Fergekai11.06.202002:20
VollerosaNils Sperre10.06.202011:59
RovdehornMagerholm09.06.202004:20
SkopphornMagerholm08.06.202017:00
RovdehornMagerholm08.06.202010:42
GiskøySulesund Fergekai08.06.202000:51
RovdehornMagerholm07.06.202016:40
RovdehornMagerholm07.06.202011:20
TIDEFJORDSolevåg Fergekai07.06.202005:58
HadarøySulesund Fergekai06.06.202008:20
SkopphornMagerholm06.06.202002:09
SkopphornMagerholm05.06.202016:59
BORRISNogva05.06.202012:51
TopasBrødrene Roald05.06.202006:59
SkopphornMagerholm04.06.202014:59
GiskøySulesund Fergekai04.06.202009:52
SkopphornMagerholm03.06.202019:39
SkopphornMagerholm03.06.202019:02
RovdehornMagerholm03.06.202014:40
RovdehornMagerholm03.06.202012:00
RovdehornMagerholm02.06.202017:20
RovdehornMagerholm02.06.202012:40
SkopphornMagerholm02.06.202001:11
RovdehornMagerholm01.06.202019:00
SkopphornMagerholm01.06.202018:40
SkopphornMagerholm01.06.202015:59
HadarøySulesund Fergekai01.06.202012:51
RovdehornMagerholm01.06.202009:00
RovdehornMagerholm01.06.202000:09
SkopphornMagerholm31.05.202014:39
ØYKAMPSkansegata Nord31.05.202022:01
OLYMPIC INTERVENTIONNor-Cargo Møre31.05.202022:01
Olympic CommanderNor-Cargo Møre31.05.202022:01
FarlandSunnmøre Gods31.05.202022:01
RovdehornMagerholm31.05.202004:19
SkopphornMagerholm29.05.202013:21
RovdehornMagerholm28.05.202016:20
GiskøySulesund Fergekai28.05.202010:19
SkopphornMagerholm28.05.202006:00
HadarøySulesund Fergekai27.05.202017:49
RovdehornMagerholm27.05.202007:40
RovdehornMagerholm26.05.202012:20
GiskøySulesund Fergekai26.05.202012:21
RovdehornMagerholm26.05.202008:20
Artemis AtlanticNorske Saltcompani03.06.202017:02
Artemis AtheneNorske Saltcompani31.05.202007:49
LE JACQUES CARTIERNogva25.05.202012:52
FinnøySolevåg Fergekai25.05.202006:39
SkopphornMagerholm25.05.202000:10
GiskøySulesund Fergekai24.05.202020:52
GovikSlinningsodden (Castrol)24.05.202020:12
RovdehornMagerholm24.05.202018:00
HadarøySulesund Fergekai24.05.202014:20
SkopphornMagerholm23.05.202013:59
SkopphornMagerholm23.05.202012:39
RovdehornMagerholm23.05.202007:40
SkopphornMagerholm22.05.202009:40
RovdehornMagerholm21.05.202017:21
FinnøySolevåg Fergekai21.05.202012:30
SkopphornMagerholm20.05.202023:09
SkopphornMagerholm20.05.202020:40
SkopphornMagerholm20.05.202006:59
SkopphornMagerholm19.05.202015:02
GRIMMGrimstadkaia15.05.202007:56
LILFIXSandøy kai07.05.202012:56
SpitsbergenFiskerstrand Verft29.04.202018:25
Stokke JrFlytebryggene Brosundet01.06.202009:43
HUGIN VAustnes Allemenningskai19.04.202014:56
LE BELLOT EM-TRAK 10Aker Brattvåg Søvik18.04.202022:34
WYVERN AV AALESUNDBrunholmkaia01.01.202008:34
PARAT IIISkansegata Nord31.12.201923:01
YTTEROYKystverket, Nørve06.02.202011:52
BeverSkarhaug21.01.202014:51
BjonnSkarhaug21.01.202014:47
HUGIN IIIAustnes Allemenningskai20.01.202007:21
HAVSTARFjordlaks01.01.202013:44
Bibby TopazSunnmøre Gods01.01.202009:37
KroksleivenLausund Fiskerikai (Almenning)31.12.201923:01
SiglarVegsund Slipp31.12.201923:01
Trym 2H. P. Holmeset AS31.12.201923:01
ALNESINGGeilevika Kommune Kai31.12.201923:01
BALDER COMBIAustnes Allemenningskai31.12.201923:00
Brage ThaiH. P. Holmeset AS31.12.201923:01
World PearlAtlantic Industrier31.12.201923:01
World DiamondAtlantic Industrier31.12.201923:01
Geco BluefinVolstad Kai31.12.201923:01
Geo CaspianSunnmøre Gods31.12.201923:01
Oceanic EndeavourNorske Saltcompani31.12.201923:01